Пошук по сайту

Географія  лекції  Курсова робота  Рефераты  

2 Аналіз міжнародного досвіду реалізації аналогічних проектів

2 Аналіз міжнародного досвіду реалізації аналогічних проектів

Сторінка1/6
  1   2   3   4   5   6


2 АНАЛІЗ УМОВ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ2.1. Аналіз міжнародного досвіду реалізації аналогічних проектів

2.1.1. Аналіз міжнародного досвіду створення міст-курортів

Складова національного проекту створення курорту «Східний Крим» передбачає розвиток туристичної інфраструктури на Чорноморському узбережжі Східного Криму, що визначає основні параметри аналізу міжнародного досвіду створення та функціонування міст-курортів:

  • до аналізу включаються міста-курорти Чорноморського узбережжя, оскільки курорти акваторій інших морів мають відмінні природно-кліматичні умови та особливості;

  • до аналізу включаються міста-курорти країн пострадянського простору та країн схожих за соціально-економічним розвитком (країн з перехідною економікою);

  • до аналізу включаються курорти розвинених країн Середземноморського узбережжя.

Виходячи із визначених обмежень визначено наступний перелік країн Чорноморського узбережжя, курорти яких будуть проаналізовані:

Болгарія;

Грузія;

Росія;

Румунія;

Туреччина.

Курорти Середземноморського узбережжя:

Туреччина;

Франція;

Італія.

Болгарія

Протяжність курортної зони Болгарії на узбережжі Чорного моря становить близько 380 км. Балкани поділяють узбережжі Болгарії на дві частини - північну і південну частину, які значно відрізняються один від одного. Курорти південній частині відомі своїми піщаними пляжами, в той час як берега в північній частині болгарського узбережжя є крутими і скелястими.

Свого роду столицею курортів північної частини узбережжя є Варна, один з найбільших міст Болгарії, в той час як Бургас є центром південної частини чорноморського узбережжя цієї країни. Такі болгарські курорти як Золоті піски, Албена, Поморіє, Сонячний берег, Несебр відомі далеко за межами Болгарії та Чорноморського регіону.

Золоті Піски

Золоті Піски - найпопулярніший болгарський курорт, розташований на території однойменного національного парку в 18 км від Варни (дорога від аеропорту 25 хвилин). Завдяки широкому пляжу з дрібним золотистим піском, м'якому клімату (тут немає виснажливої спеки, температура повітря +27-28, води +24-26), достатку мінеральних джерел і неповторній атмосфері нескінченного свята, Золоті піски сьогодні самий жвавий і відвідуваний курорт. Тут величезний вибір розваг: від басейнів з водними гірками, спіралями і снек-барами у воді, до серфінгу і прогулянок на яхті.

За екологічну чистоту, Золотим пісках щорічно присвоюється заслужений «Блакитний прапор».

Туди щорічно з'їжджаються туристи, які віддають перевагу активному відпочинку. Золоті піски - самий «тусовочний» курорт Болгарії, нічне життя тут б'є ключем. Курорт також гарний і для сімейного відпочинку - тут безліч різних атракціонів, як для дітей, так і для дорослих. Гостям пропонуються п'ять видів еко-транспорту: міні-паровозик, таксі на сонячних батареях, велорикші, велосипеди та кінні упряжки.

Інфраструктура

Готельна база курорту складається з сучасних і оновлених готелів. Тут можна підібрати проживання на будь-який смак і гаманець від вишуканих 4-5 *, популярних «3 +» і до більш демократичних «двох зірок». Всі відкриті басейни з мінеральною водою безкоштовні для туристів.

Лікування. Бальнеологічні центри Золотих пісків пропонують програми лікування і відновлення, що використовують чисте повітря, ультрафіолетову радіацію, багату солями і мікроелементами морську воду, лікувальні грязі і різні види лікарських рослин.

Розваги. На узбережжі десятки першокласних закладів європейської, російської, грузинської, арабської, китайської та індійської кухні, а також спеціалізовані ресторани, що пропонують фольклорні вистави і вечори в національному стилі (зокрема танець "нестенарок" на розжареному вугіллі).

Для молоді відкриті нічні клуби «Циганський табір», «Коник пікнік», дискотеки «Бункерс», Go Go Girls, казино «Червоний рак», бари-вар'єте «Асторія» і «Російська трійка», а також інші розваги.

Для дітей працює аквапарк «Акваполіс», теніс, міні-гольф, комп'ютерні і електронні ігри, паровозики і надувні замки, численні дитячі басейни, водні гірки, ігри в гігантські шахи або управління картингом на спеціальному плацу, батут, стрільба з лука та багато іншого.

Пляжі із золотистим піском тягнуться по всьому узбережжю, довжина берегової лінії 3,5 км, ширина досягає 100 м. Рельєф на Золотих пісках гористий, тому спуск до пляжу і вхід в море не такий пологий, як на Сонячному березі або в Албені. Дно піщане без обривів.

Офіційний сайт міста-курорту Золоті Піски (http://www.goldensands.bg/)

Грузія

В даний час найважливішим чорноморським курортним регіоном Грузії є Аджарія. Це автономна республіка у складі Грузії, столиця якої, місто Батумі останнім часом є одним з найпопулярніших курортів південно-східного Чорноморського узбережжя. У теж час останнім часом крім Аджарії грузинський уряд починає розвивати інші чорноморські курорти, такі як Анаклія в регіоні Самегрело-Земо Сванеті.

Автономна республіка Аджарія в південно-західній Грузії розташована на узбережжі Чорного моря, і є місцем зосередження основних чорноморських курортів цього закавказького держави, таких як Кобулеті, Гоніо, Сарпі і т.д.

Аджарія географічно розділена на дві зони, які також відрізняються за кліматичними умовами, але розташовані в безпосередній близькості один до одного - приморська і гірська Аджарія. Приморська Аджарія відома своїм субтропічним теплим кліматом, з пишною рослинністю і містами-курортами, в той час як у гірській Аджарії переважає континентальний клімат, і в зимовий час тут процвітає гірськолижний туризм, в той час як в літній час місцеві поселення стають бальнеологічними курортами.

Кобулеті

Місце розташування

Місто Кобулеті знаходиться в південно-західній частині Грузії, на берегах Чорного моря, в Автономній Республіці Аджарія, розташований всього в 21 км від столиці Аджарії - Батумі. Це один з найстаріших і найпопулярніших чорноморських курортів Грузії. Ще з радянських часів у місті збереглася велика кількість будинків відпочинку і санаторіїв, які в останні роки активно розбудовуються і розширюються. В останні роки Кобулеті став дуже популярний серед молоді не тільки Грузії, але і Азербайджану та Вірменії. При населенні менше 20 тис. осіб Кобулеті останні роки приймає кілька сотень тисяч туристів. Рекламна компанія на державному рівні та активна діяльність місцевого Міністерства туризму привели до значного збільшення потоку туристів з сусідніх країн, зокрема, з північної Туреччини та Вірменії.

Кліматичні умови в Кобулеті можна назвати ідеальними. Взимку тут рідко буває нижче +5 градусів, а влітку температура повітря коливається від +25 до +28. Снігу майже не буває, як і виснажливої спеки, тим більше що легкий морський бриз завжди приносить у місто легку свіжість і прохолоду. У горах температура повітря різко змінюється, але туди можна дістатися, тільки замовивши екскурсію або самостійно, взявши напрокат автомобіль. У цілому, клімат тут напрочуд м'який, тому відпочивати можна майже цілий рік. Хоча купальним сезоном вважається період з травня по першу половину жовтня.

Оздоровлення

Багато в чому, популярність Кобулеті пов'язана з мінеральними джерелами, розташованими за декілька кілометрів від міста. У деяких санаторіях, застосовуючи останні медичні технології, під наглядом досвідчених лікарів проводяться оздоровчі програми з лікування багатьох захворювань, пов'язаних з травленням, цукровий діабет, захворювання нирок та іншими недугами. Крім пансіонатів і оздоровчих центрів особливу користь несе свіже цілюще повітря курорту і велика кількість фруктів, серед яких переважають цитрусові. Також тут знаходяться чайні й апельсинові плантації, ростуть евкаліптові ліси.

Одним з провідних лікувальних, медичних закладів курорту Кобулеті є профілюючий, кардіологічний санаторій "Сакартвело". У санаторії є добре обладнані лікарсько-діагностичні та лікувальні кабінети. За бажанням відпочиваючих проводяться захоплюючі екскурсії по історичних місцях Грузії, а так само відвідування сусідньої Туреччини.

За висновком Інституту курортології і фізіотерапії, мінеральния вода Кобулеті відноситься до групи середньомінералізована хлоридно-натрієвих термічно вод. Вода застосовується, як столова лікувально-мінеральна вода при хронічних захворюваннях травних органів (гастрит, ентерит, коліт), порушеннях обміну речовин (цукровий діабет, ожиріння, сечо-кислотний діатез, подагра тощо), захворюваннях печінки, жовчного міхура, нирок і сечовивідних шляхів. Вода, незважаючи на малу мінералізацію, застосовується для прийняття ванн. Ванни призначають при таких захворюваннях: порушення кровообігу (гіпертонія, облітерація кровоносна судин кінцівок, варикозне захворювання вен та ін), хвороби кістково-суглобових систем (артрити, спондильоз та ін), захворюваннях нервової системи, шкіри (псоріаз, нейродерматит ін.), гінекологічні захворювання, первинних і вторинний хронічний пієлонефрит у фазі ремісії.

Пам’ятки

Враховуючи близькість Кобулеті від Батумі (всього 24 кілометри) у туристів з'являється можливість відвідати два знаменитих курорту Грузії, за короткий проміжок часу. Екскурсійних маршрутів в місті досить багато. Більшість з них ведуть до сусідньої Туреччини, до берегів Середземного моря, але є й ті, які пролягають територією Аджарії. Найбільш популярними екскурсіями є «Зелений мис», де знаходиться знаменитий батумський Ботанічний сад, і Махинджаурі, який представляє собою приморське курортне містечко з лікувальним профілакторієм на основі мінеральних вод.

Екскурсії

"Кобулеті-Батумі-Кобулеті". Відвідування столиці Аджарської А.Р., відвідування Літнього театру Батумі, як правило, пропонується ще вечерю у Співочих кольорових фонтанів у Батумі.

Екскурсія до Туреччини: "Кобулеті-Батумі-Трабзон-Батумі-Кобулеті" (2 дні). Відвідання одного з найкрасивіших міст Туреччини, день на пляжі в Трабзоні, ніч у м. Трабзон, відвідування магазинів і визначних пам'яток турецького міста, розташованого в 170 км від Кобулеті.

"Кобулеті-Кутаїсі-Вардзия-Кобулеті". Відвідування найдавнішого міста Грузії - Вардзия. Це 300 кімнат, вирізаних у скелях за цариці Тамари. Вечеря біля вогнища біля водоспаду.

"Кобулеті-Зелений мис-Кобулеті". Відвідання одного з найкрасивіших місць чорноморського узбережжя - Національного ботанічного саду Грузії.

Інфраструктура

На сьогоднішній день, Кобулеті переживає своє друге народження, яке хоч і йде, не дуже стрімко, але просувається в бік поліпшення. Будуються нові готелі, зводяться сучасні споруди, поліпшується інфраструктура міста. Якщо тенденція розвитку збережеться, то через кілька років Кобулеті може стати одним самих процвітаючих курортів Закавказзя.

Привабливість для інвесторів

26 жовтня 2010 Парламент Грузії в третьому, остаточному читанні прийняв законопроект «Про вільну туристичну зону Кобулеті». Закон частково звільняє від податків тих інвесторів, які вкладатимуть у будівництво готелів в Кобулеті на 11,4 гектарах. Відповідно до закону, інвестори, що вклали мінімум 1 млн. ларі в будівництво готелю, протягом наступних 15 років будуть звільнені від податків на прибуток і на майно. Фірма, яка вкладе 1 млн ларі, отримає ділянку у вільній туристичній зоні «символічній 1 ларі». У той же час уряд Грузії бере на себе зобов'язання забезпечити всю необхідну інфраструктуру на території будівництва, в тому числі і прокладку газопроводу, водопроводу, електрики і дороги.

Недоліки

З недоліків Кобулеті потрібно відзначити неохайність і деяку зверхність місцевих жителів до гігієни, а також підвищену кримінальну обстановку. Воду з-під крана в міських готелях, пити категорично не рекомендується. Куплені на ринку фрукти і овочі слід ретельно промивати і витирати перед вживанням. У громадських місцях потрібно стежити за збереженням власного майна, так як в місті багато кишенькових злодюжок, велика частина з яких неповнолітні діти. Залишати на вулиці також нічого не можна. Випадки крадіжки буденне явище.

Росія

Одним з найпопулярніших чорноморських курортів Російської Федерації є Анапа.

Це місто знаходиться на території Краснодарського краю і, крім того, що є прекрасним місцем для пляжного відпочинку, є також відомим вже століття як бальнеологічний курорт.

Перший санаторій був відкритий в Анапі в 1866 році. Завдяки діяльності доктора Будзінського до початку 20-го сторіччя Анапа стала популярним курортом, а до кінця 1930-х років у місті діяло близько 15 здравниць і санаторіїв. Поступово в часи радянської влади в Анапі почали будувати дитячі піонерські табори, які користувалися великою популярністю і до цих пір багато з них функціонують.

Сухий субтропічний клімат Анапи ідеально підходить для лікування людей із захворюваннями дихальних шляхів. Протягом року тут переважає тепла погода, без сильних температурних перепадів.

Географія

Анапа - бальнеогрязьовий приморський передгірний курорт середземноморського типу в західній частині Чорноморського узбережжя Кавказу в 160 км на захід від Краснодара. Федеральний курортний регіон Анапа простягнувся вздовж берега моря більш ніж на 80 км, включає в себе курортні селища, давно вже злилися в єдине місто - Благовіщенське, Бімлюк, Витязеве, Джемете, Сукко, Б.Утріш. На 12 км уздовж берега моря простягнувся унікальний за призначенням Піонерський проспект. По обидві його сторони впритул один до одного розташувалися санаторії, дитячі табори, оздоровчі центри.

Курорт Анапа розташована на березі Чорного моря, на стику рівнинного Таманського півострова з Кубано-Приазовської низовиною і гористого, вкритого змішаними лісами, півострова Абрау, на 45-й північній паралелі і на 37-му східному меридіані, приблизно на рівній відстані від північного полюса і від екватора, на широтах з оптимальним для людини рівнем ультрафіолетової радіації. Цим пояснюється дивовижне розмаїття ландшафту на території курорту Анапа: від Кавказьких передгір'їв, покритих змішаним лісом, до рівнинного плато, на якому розташована стародавня Анапа, і низинних рівнин Тамані, що перемежовуються з морськими лиманами. Курорт Анапа знаходиться в мальовничій місцевості - моря, степів і гір. У місті Анапа і околицях формується система меморіальних парків і садів, багато плодово-ягідних дерев і чагарників, кримської сосни, блакитної ялини, туї, білої та ленкоранской акації, тополь, каштана, липи, платана, бузку. З 2007 р. влітку вулиці прикрашають пальми, що по праву дозволяє назвати його приморським курортом середземноморського типу.

Чорне море оточує місто-курорт Анапу з трьох сторін. Високий берег, на тисячу метрів без малого тупим мисом виходить у море. Тут розташована дуже затишна, захищена від холодних вітрів Мала бухта. У бухті є вузька галькова смуга пляжу, поліпшена завезенням щебінки. Любителі позасмагати вже наприкінці лютого приймають у бухті сонячні ванни. Високий берег на північ плавно знижується і переходить в знамениті піщані пляжі. Піщані пляжі простяглися на 40 км, галькова смуга на - 10 км. Пісок складається з кварцу і польових шпатів принесених до Чорного моря з верхів'їв річки Кубань. Анапської мілководді з щільним піщаним дном дозволяє купатися дітям, ледь навчившись ходити. Всі пляжі Анапи, крім Центрального, розташованого в центрі міста, обрамлені дюнами висота яких іноді досягає 15 м. Дюни створюють в зоні пляжів своєрідний екзотичний рельєф. Поєднання узмор'я, степовий, передгірській та гірській місцевості формує своєрідний колоритний ландшафт і особливий мікроклімат в курортній зоні Анапи.

Клімат

Море і Кубанські степи визначають характер клімату Анапи: одночасно передгірної степовій і м'який середземноморський, з досить стійким барометричним тиском, з постійною аерацією, як з суші, так і з моря. Зима м'яка, середня температура січня 1 ° С. Весна коротка; з середини квітня встановлюється тепла погода. Літо дуже тепле, сонячне, тривале; середня температура липня 23 ° С. Жару стримують морські бризи. Осінь тепла. Опадів близько 400 мм на рік (головним чином у вигляді дощу), максимум - у грудні.

У літні місяці в Анапі переважають вітри південно-західного і південного напрямків, помірної інтенсивності. У липні - серпні іноді трапляються прориви західних і південно-західних циклонів, вони супроводжуються бурхливими короткочасними (1-2 дні) зливами з грозами. Незважаючи на близькість морського басейну, регіон Анапи відрізняється помірною вологістю повітря. Влітку вона часом знижується до 60-65%, падаючи при сильному вітрі з континенту - суховії - до 30%. У прохолодний півріччя вона збільшується до 80% і вище. До кінця червня, в липні, в першій декаді серпня в Анапі можливі дуже спекотні погоди при великій вологості.

Анапа - саме сонячне місце на Чорноморському узбережжі Кавказу (2394 години сонячного сяйва на рік); число днів без сонця - 48. Тривалість сонячного сяйва в день в середньому становить понад 10 годин. У липні сонце досягає в зеніті 70 ° над горизонтом, проявляється сильна біологічна активність ультрафіолетових променів. У жовтні кількість годин сонячного сяйва в Анапі знижується вдвічі порівняно з літніми місяцями, проте воно в 1,5-2 рази більше, ніж, наприклад, на Балтійському узбережжі. Купальний сезон в Анапі триває з травня по жовтень. Температура морської води в серпні 24 ° С, у червні, вересні 19-20 ° С.

Інфраструктура

В Анапі функціонує близько 200 великих санаторіїв і більше 300 міні-готелів і готелів. З кожним роком зростає кількість готелів і санаторіїв, які мають сертифікати 4 і 5 зірок.

В Анапі за останні роки з'явилося багато нововведень: аквапарк - ціле містечко чудових гірок з єдиним у Росії атракціоном «Штормове море», кілька казино, дельфінарій на мисі Великий Утріш, дайвінговий центр.

Для дитячого відпочинку тут створені всі умови. Сьогодні в Анапі функціонує 51 дитяча оздоровниця, з яких 22 приймають дітей цілорічно. Вони дозволяють одноразово розміщувати близько 30 тис. дітей. Більшість з них знаходяться на Піонерському проспекті - в унікальному місці з мілководним морем. У кожному з цих комплексів створені повноцінні умови не тільки для оздоровлення, лікування та відпочинку дітей як влітку, так і в міжсезоння, але і організована робота шкіл, підібраний висококваліфікований персонал.

Курортний комплекс Анапи становить 6% курортних ресурсів Росії. Він включає 578 об'єктів розміщення для гостей курорту: санаторії - 23; пансіонати - 20; будинки та бази відпочинку - 55; дитячі лікувально-оздоровчі комплекси - 80; готелі (включаючи міні-готелю) - 400. Санаторії, дитячі здравниці і готелі курорту Анапа можуть одночасно прийняти близько ста тисяч гостей. Протягом року в Анапі відновлюють здоров'я більше 1 млн. чоловік, більше половини з них за путівками оздоровниць.

Курортна медицина

В Анапі працюють близько 200 здравниць, загальна місткість яких у літні місяці досягає 70 тис. місць, 30 здравниць на 15 тис. місць працюють у всі сезони року. У курортній системі працюють понад 300 лікарів з 36 спеціальностей і близько 1000 середніх медичних працівників. На курорті можна пройти амбулаторно-курортне лікування: унікальний лікувально-діагностичний центр «ДіЛуч» на 5200 відвідувань на день (не має аналогів у Росії та ближньому зарубіжжі), БФО (бальнеофизиотерапевтическое об'єднання з водогрязелікарнею).

На курорті Анапа створено спеціалізовані центри

Алергології - СКК «ДіЛуч», санаторій «Русь».

Вертеброневрологии - СКК «ДіЛуч», санаторій «Надія».

Дитячої гінекології - СКК «ДіЛуч».

Корекції ваги - СКК «ДіЛуч», санаторій «Мала бухта».

Лікування цукрового діабету - санаторій «Надія».

Спинальне відділення для реабілітації хворих з наслідками травми хребта і спинного мозку, а також обмеженою можливістю пересування - «Анапа».

Офтальмологічний - СКК «ДіЛуч».

Психологічної реабілітації - СКК «ДіЛуч», санаторії «Анапа», «Надія», «Кубань».

Сурдологічний (лікування туговухість I-II ступеня, навчання мови, її корекція, розвиток слухового сприйняття) - СКК «ДіЛуч».

Ендоекологічної реабілітації СКК «ДіЛуч», санаторій «Русь».

Екскурсії та пам’ятки

В Анапі більше 60 екскурсійних маршрутів: від грязьових вулканів до загадкових дольменів, морські прогулянки і уявлення дельфінарію на Великому Утрише - фантастичному куточку реліктової природи, дайвінг і віндсерфінг, лицарські бої в старовинному замку і дегустаційні вистави театру вина.

Зовсім недавно в мальовничому містечку під Анапою, в селищі Сукко, з'явився не менш мальовничий середньовічний замок «Левова голова». Лицарські турніри - з кінними та пішими баталіями на списах, мечах, булавах, поцілунком прекрасної принцеси, з лучниками і арбалетчиками, а також іншими відповідними духу того героїчного часу ритуалами проходять за правилами лицарських боїв XIII століття.

Анапа - безпечне місто

Курортне місто Анапа весь складається зі скверів, парків, теренкурів, де гуляють гості Анапи. Щоб забезпечити їм спокійний і безпечний місто в Анапі обмежена швидкість руху автомобілів 40 км / год, навіть в осінньо-зимовий період.

В Анапі організований call-центр, оператори якого зможуть надати інформацію про наявність місць у санаторіях і готелях міста та їх нових пропозиціях Телефон call-центру: +7 (86133) 2-03-04

Дозвілля, спорт, екскурсії

В Анапі працюють численні бари, ресторани, кафетерії, кінотеатри, палаци культури, літня естрада, танцювальні майданчики, казино, кіноконцертний зал, дитяче містечко «Казка», атракціони, стадіон, шаховий клуб, яхт-клуб. У 20 км від Анапи розташований унікальний у Росії Утрішскій дельфінарій.

В Анапі щорічно проводяться свята та фестивалі, в тому числі міжнародні фестивалі «Кіношок» і «Козачок». У всіх здравницях надаються послуги з організації екскурсій і подорожей.

В Анапі можна промчати по хвилях на єдиному в Росії водному стадіоні «Скі-Ріксен-Південь», розташованому на 11 гектарах морської акваторії, і покататися на коні в мальовничій долині Сукко. Організовуються морські прогулянки на яхтах і катерах. Для любителів екстриму - віндсерфінг, польоти на парапланах, аквабайк, дайвінг, автомобільні ралі. Вже функціонують волейбольний центр Федерації волейболу Росії, спортивний комплекс «Кубанська Нива».

В Анапі побудований єдиний в Росії водний стадіон «Скі-Ріксен-Південь» (у Європі всього чотири подібних об'єкта), восени 2008 тут пройшов світовий чемпіонат по кабельному вейк-брудного.

У 2009 році введено в експлуатацію спортивний комплекс «Нафтовик Кубані», який став тренувальною базою олімпійців Росії з плавання, в тому числі - з синхронного. 

Пам'ятки

В Анапі є музей під відкритим небом. Останки античного міста Горгіппія знаходяться під сучасним містом-курортом Анапою і складають близько 35 га. Горгіппія була заснована греками на рубежі IV-III ст. до н.е., а загинула після взяття її готськими дружинами в 230-х рр.. Це був значний ремісничий і торговий місто на північно-східному узбережжі Чорного моря. «Горгіппія» - великий ділянку розкопок античного давньогрецького міста, що входить до складу Боспорського царства, з пам'ятниками і творами стародавнього мистецтва, найзнаменитішим став відкритий в 1975 р. склеп Геракла, в якому кам'яні стіни були розписані фресками з дванадцятьма подвигами Геракла.

У 2006 і 2007 роках Анапа була визнана «Кращим курортним регіоном світу» на асамблеї Всесвітньої федерації клімато-і бальнеолікування, яка об'єднує фахівців-курортологів з 42 країн.

У 2008 році «Золотий Меркурій» Національною премією Торгово-промислової палати РФ за створення найбільш сприятливих умов для інвесторів, успіхи в розвитку малого та середнього підприємництва нагороджений місто-курорт Анапа «Курортний Олімп» 2007 і 2008, 2009 рр.. у номінації - «Кращий курорт року» «Курортний Олімп» 2007 в номінації «Кращий пляж» - «МУП«Об'єднання курортних послуг», міський пляж міста-курорту Анапа.

Офіційний сайт міста курорту http://anapaweb.ru/

Інвестиційний портал міста-курорту Анапа (http://www.investanapa.ru/), де пропонується інвесторам п'ять десятків кілометрів берега для інвестицій, десятки майданчиків для будівництва нових житлових мікрорайонів, готелів, здравниць, торгових і спортивно-розважальних комплексів, а також десятки гектарів для розведення виноградників та виробництва кращого російського вина.

Курортно-рекреаційний комплекс «Золота миля» в місті-курорті Анапа

Сутність проекту

Проект «Золота миля» передбачає створення курортно-рекреаційного комплексу на південному заході міста-курорту Анапа шляхом намиву територій на лимані Вітязевський. Комплекс буде в себе включати:

- Офісний центр міжнародного класу;

- Торгово-розважальну зону;

- Торговий комплекс;

- Спортивно-оздоровчий комплекс;

- Апартамент готелі та котеджі;

- Рекреаційну зону;

- Готелі категорії «три-п'ять зірок»;

- Яхт-клуб, серфінг-центр;

- Оздоровчий комплекс, бальнеологічний центр;

- Зону життєзабезпечення комплексу;

- Аквапарк на 3000 відвідувачів;

- Готельно-житловий комплекс;

- Сонячну електростанцію.

Намив і комплексна забудова загальною площею 1 350 га.

Цілі проекту:

1. Розвиток сучасного курортно-рекреаційного бізнесу;

2. Масове залучення на курорти краю туристів і відпочиваючих;

3. Залучення інвестицій у житлове будівництво для задоволення зростаючого попиту;

4. Створення інноваційного розділу, що збільшує конкурентоспроможне розвиток реального сектора економіки краю;

5. Розвиток іміджу Краснодарського краю як унікального місця туризму, відпочинку та лікування.

Потреба в інвестиціях

Загальна вартість проекту - 73700000000 руб. (2,13 млрд євро).

Необхідний розмір інвестицій - 62,7 млрд руб. (1,8 млрд євро).

Період окупності проекту - 5 років.

Умови участі інвесторів визначені ключовим учасником ТОВ «ФПО Балтікпромгрупп». Адреса: Росія, м. Санкт-Петербург, вул. Шпалерна, 34. Тел. +7 (812) 380-03-23. Ренжин Олексій Євгенович - генеральний директор «ФПО Балтікпромгрупп».

Наявність земельної ділянки

Потрібен намив штучної території та комплексна забудова загальною площею 1350 га.

Наявність інженерної та транспортної інфраструктури

Проектовані об'єкти інженерної інфраструктури.Рисунок 2.1 – Схема Генерального плану комплексу «Золота миля»Рисунок 2.2– Схема зонування намивних територій

  1   2   3   4   5   6

поділитися в соціальних мережахСхожі:

3 аналіз ринку, концепція маркетингу, план продажів
Порівняння міжнародного досвіду реалізації аналогічних проектів, включаючи технічні, інституціональні питання та питання реалізації...

2 Аналіз міжнародного досвіду реалізації аналогічних проектів
Складова національного проекту створення курорту «Східний Крим» передбачає розвиток туристичної інфраструктури на Чорноморському...

2 Порівняння міжнародного досвіду реалізації аналогічних проектів,...
Х в міста. Сучасне медичне місто складається із: потужної лікувально-оздоровчої інфраструктури; науково-дослідного осередку та центру...

2 Порівняння міжнародного досвіду реалізації аналогічних проектів,...
Х в міста. Сучасне медичне місто складається із: потужної лікувально-оздоровчої інфраструктури; науково-дослідного осередку та центру...

Опорний конспект лекцій з дисципліни “Економічна історія” кременчук
Одне з найважливіших завдань економічної історії – узагальнення та аналіз господарського досвіду (як позитивного так І негативного),...

2 4 Державна політика України стосовно реалізації проекту, аналіз...
Роможна економіка, ефективна держава, що розроблена Комітетом з економічних реформ при Президентові України І спрямована на побудову...

Комунальний заклад «дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного...
Міністерства освіти І науки України від 14. 06. 2010 №561 “Про Всеукраїнську експедицію учнівської та студентської молоді “Моя Батьківщина...

Звіт про роботу департаменту міжнародних зв’язків та інвестиційних...
Жнародних зв’язків та інвестиційних проектів міської ради протягом періоду, що аналізується, здійснювало свою діяльність в рамках...

Комунальний заклад «дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного...
Положення експедиції (наказ монмсу №81 від 04. 02. 2013 р. «Про затвердження Положення про Всеукраїнську краєзнавчу експедицію учнівської...

Конспекти відкритих уроків
Позаурочна діяльність з предмета список творчих робіт, проектів, виконаних учнямиБаза даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації
g.ocvita.com.ua
Головна сторінка