Пошук по сайту

Географія  лекції  Курсова робота  Рефераты  

Звіт керівника закладу В. В. Максименко про основні напрямки його діяльності та всього педагогічного колективу школи протягом 2010/2011н р. та перспективи розвитку закладу у 2011-2012 н р

Звіт керівника закладу В. В. Максименко про основні напрямки його діяльності та всього педагогічного колективу школи протягом 2010/2011н р. та перспективи розвитку закладу у 2011-2012 н р

ПРОТОКОЛ

батьківської конференції

Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №125

02.06.2011

Присутні : директор школи Максименко В.В.,

депутат Жовтневої районної у місті ради Штефан В.О.,

депутат Криворізької міської ради Бобровник Н.О.,

представник громадської організації «Наша спадщина»,

педагогічний колектив школи, представники батьківської громадськості (по 5 чоловік від класу), члени ради школи на чолі з головою ради школи Цихненко Л.О

Черга денна:

1.Звіт керівника закладу В.В. Максименко про основні напрямки його діяльності та всього педагогічного колективу школи протягом 2010/2011н.р.та перспективи розвитку закладу у 2011-2012 н.р.

2.Про надання закладу статусу експериментального навчального закладу обласного рівня та знайомство з Програмою науково-дослідної роботи з проблеми впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховний процес за темою: «Використання Інтернет – та медіаосвітніх технологій у навчально-виховному процесі сучасної школи та їх вплив на становлення інноваційної особистості» на період з 01.09.2011 по 31.12.2016 року.

3.Державно-громадське управління в системі управління школою.(Мультимедійна презентація)

4.Звіт голови батьківського комітету школи про заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально – технічної бази школи, залучення додаткових джерел фінансування та їх раціонального використання.

Слухали:

І. Максименко В.В., директора школи.

Директор зазначила, що КЗШ №125 у своїй діяльності керується основними положеннями Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Національною доктриною розвитку освіти в Україні, законодавчими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Концепцією профільного навчання . Доповідач звернула увагу присутніх на заходи щодо організації навчально - виховного процесу в школі, заходи щодо охоплення навчанням дітей шкільного віку, зокрема, 6 - річного віку, про виконання функціональних обов’язків щодо забезпечення обов’язковості загальної середньої освіти, про створення умов та вжиті заходи щодо впровадження інноваційних педагогічних технологій, забезпечення школи кваліфікованими педагогічними кадрами.

У доповіді Максименко В.В. підкреслювалося, що школа здійснює свою діяльність згідно з власним Статутом. Школа здійснює свою діяльність як навчальний заклад з російською мовою навчання.

Директор звернула увагу присутніх на те, що у цьому навчальному році ми знову перейшли з 12-річної на 11-річну освіту.

Директор зазначила, що у 2010-2011 н.р. в школі було 27 класів. Цього року планується відкрити 28 класів. У школі ІІІ ступеню обрано профілі:

10-А технологічний та математичний (він поділяється на дві різнопрофільні групи), 10-Б філологічний профіль (українська філологія), 11-А математичний та філологічний профіль (він поділяється на дві різнопрофільні групи).

Цього року у випускників 11-го класу попереду зовнішнє незалежне оцінювання. Наказом МОН України встановлено, що в 2011 році ЗНО для бажаючих стати студентами вищих навчальних закладів буде проводитися з 9 предметів: українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, іноземна мова. Обов’язковим для всіх абітурієнтів під час тестування є зовнішнє оцінювання з української мови та літератури. Кожен бажаючий мав право обрати не більше 5 предметів.

Випускникам 9-х класів в червні необхідно буде скласти ДПА.

Державна підсумкова атестація в основній школі проводиться з п’яти предметів: українська мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмету за вибором навчального закладу. У цьому році предмети за вибором 9-ті класи будуть складати з російської мови. З усіх обов’язкових предметів атестація проводиться письмово за збірниками, рекомендованими МОН.

З метою визначення рівня засвоєння учнями навчального матеріалу, передбаченого Державним стандартом базової загальної середньої освіти у 5-8 класах були проведені підсумкові контрольні роботи з української мови, математики, історії України, англійської мови. Всі контрольні роботи проводилися письмово, у вигляді тестів, за посібниками, рекомендованими МОН.

У доповіді було зазначено, що велика увага приділяється організованому дозвіллю учнів. Так, уже багато років на базі школи працюють гуртки : журналістики, туристсько-краєзнавчий, вокальний . Працює тренінгів кабінет за програмою «Рівний-рівному». У спортивному залі проходять секції з нового виду спорту флорбол, обладнання на інвентар нам безкоштовно надають на заняття громадська організація «Наша спадщина». На базі школи проводять тренування тренери із спортивних шкіл району: гандбол та футбол. Отже, учні школи та діти мікрорайону мають можливість безкоштовно відвідувати гуртки та секції за інтересами. У вересні будемо встановлювати тренажерний майданик на шкільному стадіоні.

У поточному році учні 6-11 класі брали участь у районному та міському турах Всеукраїнських олімпіад з базових навчальних предметів.

Обдаровані учні школи беруть активну участь і здобувають перемоги в різноманітних конкурсах і змаганнях.

Педколектив багато працює для зміцнення матеріально-технічної бази школи, створення оптимальних умов для навчання і виховання учнів. Так в поточному році було відкрито тренінгів кабінет за програмою «Рівний-рівному» та тренінговий кабінет для психолога. Заплановано створити класну кімнату для навчання обдарованих дітей, оснащену сучасною комп’ютерною технікою і мультимедійною дошкою.

Окремо у своєму виступі директор наголосила на підборі кваліфікованих педагогічних кадрів. Зокрема, було вказано, що у школі працює 59 учителів, середній вік яких складає 40 років. Проте є вчителі з невеликим стажем роботи ( до п’яти років) і учителі – пенсіонери ( 8 чоловік). Дванадцять учителів школи мають звання «учитель-методист», п’ять вчителів – звання «старший учитель»; 26 учителів мають вищу категорію, 21- першу, 7- другу.

Щорічно вчителі школи беруть участь в атестації педпрацівників, а також підвищують фахову майстерність при ДОІППО та КДПУ. У поточному навчальному році 10 учителів підвищили кваліфікаційну категорію; 1 учителю встановили звання « учитель – методист », 10 учителів пройшли перепідготовку на курсах підвищення кваліфікації.

У своєму виступі директор зупинилася на питанні соціальної підтримки та допомоги дітям – інвалідам, важкохворим дітям, а також на наданні дітям пільгових категорій допомоги та психологічної підтримки протягом року. Так громадська організація «Наша спадщина» спільно з учнівським самоврядуванням провели благодійне свято «Свято дружби», де надали подарунки всім учасникам заходу.

Було наголошено, що велика увага приділяється літньому оздоровленню дітей. Всі діти пільгових категорій будуть оздоровлені у таборі «Сонячний» та «Слава». Учасниця олімпіад Скворцова Т.була нагороджена путівкою до табору «Молода гвардія», дитина під опікою оздоровиться у таборі «Артек». Змістовно буде організоване дозвілля дітей і у пришкільному таборі «Сюрприз», до роботи якого ми запросили громадську організацію «Наша спадщина» та приватну організацію «Бон-Буассон».

У школі постійно здійснюються заходи, спрямовані на дотримання вимог щодо охорони дитинства, техніки безпеки, санітарно – гігієнічних та протипожежних норм. Проте з різних причин під час навчально – виховного процесу сталося декілька нещасних випадків з учнями школи. Учні отримали травми під час перерв між уроками, на уроках фізичного виховання . У кожному разі створювалася комісія з розслідування нещасного випадку, оформлювалися акти, надавалася необхідна медична допомога. Що стосується питань дотримання правопорядку учнями школи, то слід зазначити, що у школі багато уваги приділяється профілактичній роботі щодо попередження правопорушень і злочинів: лекції працівників правоохоронних органів, бесіди з батьками, залучається до роботи шкільний психолог.

У школі багато уваги приділяється виконанню Закону України „Про загальну середню освіту”, зокрема, з учнями, які з різних причин не відвідують навчальні заняття. Протягом року разом з районною службою у справах неповнолітніх проводилася робота з сім’ями, діти яких не відвідують школу.

ІІ. Слухали:

Максименко В.В., директора школи про надання закладу статусу експериментального навчального закладу обласного рівня та знайомство з Програмою науково-дослідної роботи з проблеми впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховний процес за темою: «Використання Інтернет – та медіаосвітніх технологій у навчально-виховному процесі сучасної школи та їх вплив на становлення інноваційної особистості» на період з 01.09.2011 по 31.12.2016 року, про участь закладу у виставці «Інноватика в сучасній освіті».

ІІІ. Слухали:

Цихненко Л.О. голову ради школи про державно-громадське управління в системі управління школою та його значення, функції.

ІV. Слухали:

Звіт голови батьківського комітету школи Бугай М.М. про заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально – технічної бази школи, залучення додаткових джерел фінансування та їх раціонального використання. Вона доповіла про використання додаткових джерел фінансування, що були спрямовані на зміцнення та модернізацію матеріально – технічної бази школи.

Учасникам зборів був представлений звіт про заходи, які зміцнювали матеріально – технічну базу школи протягом 2010/2011н.р., а саме:

- фарбування огорожі школи;

- закупівля будівельних матеріалів,

- ремонт коридорів , рекреацій,

- заміна стояка холодого та гарячого водопостачання;

- заміна автоматичних змивів на змивні бачки у всіх вбиральнях закладу;

- ремонт їдальні;

- ремонт частковий даху;

- придбання настільних ламп в кабінет інформатики;

- ремонт у обох спортивних залах;

- поповнення кількість миючих та дезинфікуючих засобів.

Усі ці та інші заходи здійснювалися за рахунок спонсорської допомоги батьків школи .

Ухвалили:

1.Діяльність педагогічного колективу за результатами звіту керівника навчального закладуМаксименкоВ.В. вважати задовільною.

2. Продовжити роботу щодо зміцнення матеріально-технічної бази школи шляхом залучення спонсорських коштів.

3.Залучити до встановлення спортивних тренажерів на стадіоні у вересні місяці 2011р. депутатів різних рівнів.

4.Виділити кошти для участі закладу у освітянській виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті».

Голова зборів __________ Цихненко Л.О.

Секретар зборів ___________Грабчук Н.І.

поділитися в соціальних мережахСхожі:

План роботи високопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів...
Аналіз діяльності педагогічного колективу І результативності освітнього процесу в 2012/2013 навчальному році та основні задачі на...

Звіт директора Гайворонського
...

Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6
«Про затвердження примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних...

Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6
«Про затвердження примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних...

Звіт про завершення ІІ (концептуально-діагностичного) етапу дослідно-експериментальної...
Дніпропетровської міської ради проводилася дослідно-експериментальна робота за темою «Формування гармонійно досконалої особистості...

Інструкція щодо заповнення додатку до наказу про зарахування
Додаток до наказу про зарахування абітурієнтів до вищого навчального закладу у 2011 році заповнюється у форматі Microsoft Excel відповідно...

Звіт з міжнародної діяльності Університету „Україна”
Таблиця показників міжнародної діяльності інститутів базової структури у м. Києві за 2009-2010 н р

Звіт про роботу департаменту міжнародних зв’язків та інвестиційних...
Жнародних зв’язків та інвестиційних проектів міської ради протягом періоду, що аналізується, здійснювало свою діяльність в рамках...

Звіт директора комунального закладу освіти «середня загальноосвітня школа №94»
Школа має інтересну та драматичну історію, носить ім’я свого учня В.Є. Андрійченка, освячені та перевірені часом традиції, знаходиться...

Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової...
Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 р. №686-р «Про деякі питання завершення 2011/2012 навчального року у зв’язку з проведенням...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації
g.ocvita.com.ua
Головна сторінка