Пошук по сайту

Географія  лекції  Курсова робота  Рефераты  

Лінійка до відкриття тижня англійської мови у школі мета

Лінійка до відкриття тижня англійської мови у школі метаЛІНІЙКА ДО ВІДКРИТТЯ ТИЖНЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У ШКОЛІ
Мета:

Розповісти про сучасне значення англійської мови як світової мови та мови міжнародного спілкування.

Розвивати ерудицію та естетичні смаки учнів.

Виховувати інтерес та повагу до культури (зокрема поезії) англомовних країн.


ЗМІСТ ЛІНІЙКИ:
Вчитель. Доброго дня! Сьогодні ми розпочинаємо тиждень англійської мови в нашій школі. Щодня учні школи будуть показувати свої досягнення у вивченні англійської мови. Але цей тиждень буде незвичайним, а у формі квест-гри. Кожний клас, кожного дня буде отримувати лист з різними завданнями, які ви будете виконувати, а в п’ятницю ми оберемо клас, який найкраще впорався із завданнями.
У червні 2015 р., Президент України П. Порошенко, виступаючи з посланням до Верховної Ради, заявив, про те, що наступний 2016 рік в Україні буде оголошено роком англійської мови, причому її вивчення має стати одним з пріоритетів у розвитку нашої держави. Аргументуючи своє рішення, Президент нашої країни, навів деякі факти щодо того, що Україна знаходиться серед країн з одним з найнижчих рівнів знання англійської мови, що є суттєвим бар’єром для жителів нашої країни в переорієнтуванні на цінності західного світу. Також Петром Порошенко було оголошено про те, що в найближчому майбутньому, володіння англійською мовою стане одним з найважливіших критеріїв при прийомі на державну службу. Рішення про оголошення наступного року роком англійської мови в Україні ухвалене з метою сприяння її вивченню для розширення доступу українців до світових можливостей, забезпечення інтеграції України до європейського простору та підтримки програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку.
Ведучий 1 В наш час для того, щоб мати гарну роботу, потрібно знати іноземні мови. Найпоширеніші мови в світі – китайська, іспанська, англійська й деякі інші мови. Але кожна добре освічена людина в світі говорить англійською, тому що це – мова спілкування, бізнесу, науки й культури.
Ведучий 2Англійська мова зараз найважливіша і найпоширеніша мова у світі. Це державна мова в п’яти країнах : Великобританії, Канаді, США, Австралії і Новій Зеландії. Англійська мова – одна з шести офіційних робочих мов Організації Об’єднаних Націй. Це – друга робоча мова в Європейському Співтоваристві.
Ведучий 1У багатьох Азійських та Африканських країнах, як наприклад в Індії або в Єгипті, в колишніх Британських колоніях люди говорять англійською, крім їхньої рідної мови. Люди також говорять англійською в Європі. Англійською мовою розмовляють практично по всьому світу.
Ведучий 2 – Незалежна Україна має відносини з багатьма країнами. Усе більше прямих контактів встановлюється з країнами Європи, Сполученими Штатами, Великобританією, Канадою та іншими Англомовними країнами.

Екологічний розвиток приводить до утворення сотень спільних підприємств в багатьох містах і містечках України. Багато іноземних делегацій прибуває до нашої країни. В свою чергу наші бізнесмени, туристи, експерти часто виїжджають за кордон. Англійська – мова міжнародного спілкування, тому дуже важливо вивчати її.


Ведучий 1 – Зараз багато людей вивчають іноземні мови будь-яким можливим, достроковим шляхом. Групи вивчення іноземної мови організовані на промислових підприємствах, в офісах великих фірм, в освітніх установах, в дослідницьких інститутах.
Ведучий 2Англійська мова варта вивчення. Існують відомі вислови :

«Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина», а також «Нова мова – новий світ». «Разом із вивченням мови ми заглиблюємось в історію, географію, культуру, традиції, у світогляд інших країн, народів.
Ведучий 1Кожна людина, яка вирушає за кордон , повинна бути здатна знайти свій власний шлях в англомовному суспільстві без перекладачів.
Ведучий 2Якщо ви візьмете собі за мету, вивчити мову, якою творили свої шедеври Шекспір і Байрон, Діккенс і Конан Дойль, Драйзер і Хемінгуей, якою співали легендарні «Бітлз», то ви обов’язково знайдете шляхи і способи досягти своєї мети.
Вчитель. А зараз, пропоную Вам ознайомитися з планом проведення тижня. Сьогодні кожний клас отримає свій перший квест. Після виконання квесту, ви приходите до мене, і отримуєте літеру, а може й дві. В кінці тижня ви повинні скласти певне слово, яке буде означати, що ви виконали всі завдання квесту.
Перше завдання, з яким ви повинні справитися до кінця дня: назва і емблема вашого класу. Зараз, по черзі, ви будете діставати назви команди. Потім, разом ви маєте намалювати емблему, яка б передавала назву вашої команди. Отже, квест 1.

Quest 1 «Name and Emblem of Our Class».
У вівторок з учнями 1 – 4 класів ми проведемо змагання-подорож до країни англійського алфавіту «ABC Land». Але і інші класи не залишаться осторонь, а за допомогою алфавіту будуть відгадувати зашифровані вірші, які потрібно буде вивчити на четвер і продекламувати їх на змаганні.

Quest 2 «Unscramble poems».
У середу я пропоную вам, а особливо учням 5 – 7 класів, поринути у світ їжі, фруктів, овочів. Ці класи зовсім недавно вивчили тему «Їжа», і саме тому, я пропоную їм об’єднатися в дві команди: команда синіх та команда червоних і провести змагання, яке назвемо «Master Chef». Всі інші класи будуть виконувати 3 квест: цікаві завдання, пов’язані з темою «Їжа».

Quest 3 «Interesting tasks: Food».
У четвер, утворивши дві команди з учнів, які краще знають англійську мову, ми проведемо вікторину «Знання – це сила», де спробуємо показати наші знання з англійської мови. Зараз я прошу підійти до мене Лаврусенко Анну та Діденко Любов, які жеребкуванням оберуть собі членів команди. (Сереногова К., Каплінська О. (5 клас), Тищенко М., Максимчик М. (6 клас), Баращук В., Сараненко О. (7 клас), Бабенко К., Криштопа Є. (8 клас), Тарабан В., Суржок Н. (10 клас), Самойленко Л., Терещенко Н. (11 клас), Кириленко К., Поліщук А. (9 клас). І кожен клас в цей день отримає 4 квест: розгадування кросвордів.

Quest 4 «Crossword».
В п’ятницю в останній день кожен клас представить нам свої проекти-дослідження на різні теми, які ви отримаєте зараз. І це буде 5 квест.

Quest 5 «Project».
Отож, бажаю всім успіху і показати гарні знання англійської мови!
поділитися в соціальних мережахСхожі:

Конкурс знавців географії материків І океанів «По материках І океанах»
Відкриття тижня. Лінійка «Географія вчора, сьогодні І завтра». Ознайомлення з планом проведення тижня

План проведення тижня географії
...

Патріотичне виховання на уроках англійської мови, використання регіонального...
Батьківщини”. Немає необхідності говорити про важливість формування в учнів любові до Батьківщини, до “малої” Батьківщині, інтересу...

Конкурс тематичних газет
Цінність розробки у можливості використання різноманітних форм роботи при вивченні іноземної мови на різних вікових етапах та підвищенні...

Методичні рекомендації щодо проведення державної підсумкової атестації...
Атестація в основній школі проводиться з п'яти навчальних предметів: української мови, біології, географії, математики, а також іноземної...

Розвиток соціалізації особистості учня засобом інтегрованих уроків географії та англійської мови

Нетрадиційні форми роботи на уроках української мови
Вивчення української мови в школі передбачає, як відомо, реалізацію з основних питань: 1 дати учням знання з мови І вміння використовувати...

Мацько Л. І., Христенок В. Ф., Сидоренко О. М., Мацько О. М
Атестація в основній школі проводиться з п'яти навчальних предметів: української мови, біології, географії, математики, а також іноземної...

Урок презентація
Навчальна дати економіко географічну характеристику Великобританії, природничих ресурсів, населення, господарства; закріпити знання...

Інтегровані уроки географії та англійської мови
Методика викладання, як І вся дидактика, переживає складний період: відбувається перебудова загальноосвітньої школи, створюються...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації
g.ocvita.com.ua
Головна сторінка